Dom mieszkalny w okolicy Szamotuł

System Natea MT 11.10 , MI 134 do ogrzewania obiektu i wody użytkowej
Na przełomie roku 2012 i 2013 firma P.H.Wasser Mann II wykonała dla mnie system grzewczy Sofath i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona w ich usług. Współpraca między nami przebiegła sprawnie i płynnie, obyło się bez żadnych zgrzytów, a każdy termin określony w umowie został dotrzymany.

Komunikacja odbywa się na bardzo wysokim poziomie – kiedy dzwoniłam z jakimś pytaniem reagowano naprawdę natychmiastowo i pracownicy byli w stanie od razu pojawić się na budowie. Długo zastanawiałam się nad tym rodzajem ogrzewania, ostatecznie przekonało mnie to, że mój znajomy skorzystał z usług firmy Wasser Mann II w roku 2006 i zarekomendował mi to rozwiązanie.

Mojego wyboru nie żałuję ponieważ jest to system ekologiczny (energia jest odnawialna) i co najważniejsze, jest to inwestycja na długie lata. W tej chwili mój syn rozpoczyna budowę własnego domu i zachęcam go do skorzystania z usług firmy Wasser Mann II ponieważ jestem przekonana o wysokiej jakości tego sprzętu, być może nawet pomogę mu sfinansować ten zakup.

Jednym słowem naprawdę polecam firmę Wasser Mann II każdemu, kto ceni sobie profesjonalne podejście do klienta oraz ekologię!

Pani Roża