Kilka słów o firmie SOFATH

O producencie – Sofath
Pomysł aby czerpać energię w swoim ogrodzie Cię urzeka, a jeszcze bardziej podobać Ci się perspektywa znacznych oszczędności w budżecie przeznaczonym na ogrzewanie domu.
Jednak, aby zapewnić Ci pełny komfort, Twoja instalacja musi być synonimem spokoju codzienności użytkownika.
Jak najlepiej wykorzystać powierzchnię Twojej działki? Jak zwymiarować instalację? Jaka pompa ciepła najlepiej odpowiada potrzebom Twojej rodziny? Komu zaufać?
Wykorzystaj doświadczenie lidera

Produkcja pomp ciepła to specjalistyczna branża. We Francji Sofath jest w tej dziedzinie prekursorem i niekwestionowanym liderem. Sofath sprzedaje swoje instalacje pomp ciepła także w 18 krajach w Europie, między innymi w Belgii, we Włoszech, w Niemczech , Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i w Polsce stawiając sobie za zadanie znaczne zwiększenie udziału sprzedaży na eksport, która w 2006 r. stanowiła 10% jej obrotu.

Od momentu powstania marki w 1981 roku ponad 35.000 gospodarstw domowych zaczęło korzystać z komfortu niskotemperaturowego ogrzewania geotermicznego, a 4 miliony m2 ogrzewanych przez firmę to 45% wszystkich instalacji tego typu; w 2006 roku przeprowadzono montaż 6.000 nowych instalacji, a ich liczba ma wzrosnąć do 10.000 rocznie w ciągu 3-4 lat. Chodzi o systemy takie jak dla Ciebie, tzn. instalacje spersonalizowane, dostosowane do potrzeb ich przyszłych użytkowników, we Francji jak i w całej Europie.

Sofath, organizacja zbudowana na know-how

Wybierając Sofath, możesz liczyć na niezawodność, wygodę i spokój codzienności użytkownika. Od 1996 roku marka Sofath rozwijana jest przez Thermatis Technologies, który projektuje, produkuje i unowocześnia swoje produkty, dysponując środkami niezbędnymi do wdrażania i prowadzenia wymagającej polityki jakościowej.

Twój system ogrzewania Sofath zostanie w całości wyprodukowany i przetestowany w zakładzie Portes-les-Valence. Aby lepiej realizować wciąż rosnące potrzeby, pod koniec 2007 roku fabryka trzykrotnie zwiększyła swoje rozmiary i dziś zajmuje powierzchnię 6.500 m2.

Wybierz doświadczenie kadry profesjonalistów firmy Sofath!
 
Niezawodność jest Twoją najlepszą gwarancją spokoju

Firma posiada certyfikaty jakości ISO 9001:2000 oraz ISO 14001 – Sofath jest jedyną w sektorze technologii geotermicznych firmą posiadającą oba te certyfikaty, co potwierdza najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

Dowiedz się więcej o Sofath

Źródło: www.sofath.pl