O firmie

Witamy na stronie firmy Wasser Mann.

Firma Wasser Mann istnieje od 1999 roku i specjalizuje się  głównie w montażu instalacji grzewczych z wykorzystaniem pomp ciepła. Zajmujemy się również montażem instalacji klimatyzacji oraz systemów uzdatniania wody. Wykonujemy kompletne instalacje CO (w tym ogrzewanie podłogowe) oraz instalacje WOD – KAN. Serwisujemy również instalacje z kolektorami słonecznymi. Działamy kompleksowo: instalujemy, uruchamiamy i serwisujemy.

Pompy ciepła montujemy od 2000 roku. Wybór instalacji grzewczej to sprawa niezwykle ważna dla każdego Inwestora. Decyzja o rodzaju instalacji grzewczej zawsze wiąże na wiele lat. Każdy zasługuje na instalację sprawdzoną, komfortową, niezawodną i tanią w eksploatacji. Co ważniejsze, nasze środowisko zasługuje na instalacje ekologiczne. Służymy fachowym doradztwem popartym projektem  wykonawczym i udzielamy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Jesteśmy Autoryzowanym Koncesjonerem producenta pomp ciepła renomowanej marki De Dietrich i Sofath. Firma De Dietrich i Sofath należy dzisiaj do Grupy BDR Thermea. Oferuje produkty i usługi cenione na całym świecie i spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania Klientów.

Sukces firmy De Dietrich/Sofath to zobowiązanie oparte na rzeczywistych wartościach takich jak: jakość, niezawodność, trwałość. Przywiązanie do jakości jako największego zobowiązania jest dla De Dietrich dziedzictwem trzech wieków istnienia. Produkty De Dietrich zasługują na to, aby chlubić się logotypem z rogiem myśliwskim. Marka De Dietrich to synonim zaufania. Innowacje to więcej niż tradycja, dla De Dietrich to druga natura. Firma stale wprowadza innowacje, aby zaspokajać potrzeby użytkowników dziś i jutro. Marka De Dietrich już od wielu lat dostarcza najnowszej generacji pompy ciepła do ogrzewania oraz wytwarzania c.w.u.. Jako producent gwarantuje wysoką wydajność, oszczędność, a także wygodę użytkowania oferowanych urządzeń.

Zadowolony Klient jest dla nas priorytetem. Wiodącym celem firmy Wasser Mann jest zapewnienie Klientom wysokiej jakości produktów oraz usług instalacyjnych na najwyższym poziomie i w przystępnych cenach. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz zapewniamy profesjonalny serwis urządzeń.

Działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bolewicach (powiat nowotomyski, województwo wielkopolskie).

Wybierając ofertę firmy Wasser Mann macie Państwo pewność, że podejmujecie trafną decyzję przy wyborze instalacji spełniającej oczekiwania, zapewniającej komfort użytkowania całej rodzinie oraz taniej w eksploatacji.

Jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA. Corocznie uzyskujemy tytuł NAJLEPSI według opinii portalu OFERTEO.

Dla naszych Klientów nieodpłatnie przygotowujemy wnioski o dofinansowanie pomp ciepła w ramach programu „Czyste Powietrze”. Przygotowujemy również rozliczenie dofinansowania (wniosek o płatność).

Dla naszych Klientów mamy ofertę sprzedaży ratalnej. Dzięki współpracy z Santander Consumer Bank S.A. obsługujemy korzystny kredyt na finansowanie zakupu odnawialnych źródeł energii (kupuj na EKO RATY pompy ciepła).

Jeżeli interesują Państwa nowoczesne instalacje wykonane i serwisowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych instalatorów, zapraszamy do współpracy.