Termeo

Termeo

Nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań. Pompy ciepła glikol/woda i woda/woda.

Termeo

Nowoczesny wygląd i zaawansowane rozwiązania sprawiają, że nowy model Termeo mieści się w czołówce pomp ciepła. Kolejne udoskonalenia i nieprzerwana praca konstruktorów owocuje coraz lepszymi parametrami działania, niezawodną pracą oraz łatwością obsługi.

Termeo

Mimo, że flagową technologią marki Sofath są systemy korzystające z bezpośredniego parowania, francuski producent nie porzucił prac nad rozwojem bardziej rozpowszechnionych systemów opartych na pośrednich obiegach poboru ciepła. Wykorzystanie tradycyjnych rozwiązań i doświadczeń pochodzących z serii Caliane pozwoliło na stworzenie pompy ciepła, która zapewni ogrzewanie domu zimą oraz umożliwi chłodzenie w gorące letnie dni. Standardowe wyposażenie pomp Termeo w zawór rewersyjny pozwala na zastosowanie instalacji klimatyzacyjnej opartej na wodzie lodowej. Jako opcja dostępne jest także chłodzenie pasywne działające bez uruchamiania sprężarki.

Termeo

Pompy serii Termeo polecamy wszędzie tam, gdzie zastosowanie innych urządzeń wiązałoby się z dużą ingerencją w istniejące zagospodarowanie terenu lub ilość miejsca nie pozwala na wykonanie kolektora gruntowego dla pompy z bezpośrednim odparowaniem.

(dowiedz się więcej…)